Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory vir

Ahoj, z reproduktorů se poslední dobou stále ozývá nějaké hučení,vrčení...antiviry v počítači nainstalované mám..neví někdo čím by to mohlo být? Díky :)

antiviry v počítači nainstalované mám

Třeba je to tím. Moc psů, zajícova smrt.
Že tam máš antiviry neznamená, že tam nejsou viry nebo trojany.
Jiné reproduktory to taky dělají? Nebo je zkusit v jiném PC.