Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Media Center, umí něco přehrát?

Zkouším betaverzi Visty, tam je tento "mocný Microsoftí nástroj", nepřehraje ale nic kromě demovideí které jsou v systému po instalaci, tuším formát WMW, jestli jste to někdo zkoušel a rozjel, ozvěte se.

mě to jede v práci na rc1- běžně otvírám přílohy z mejlu zkoušel sem jakýsi film. formáty nevím. napral jsem do toho ale k-lite mega pack.