Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nepřehrává youtube (flash)

Zdravím,
mám problém, že se mi nepřehrává youtube v Internet Explorer, ale jen v Opeře. ostatní prohlížeče jsme nezkoušel...flash už je nainstalovaný, ale pořád nic..nevíte v čem je problém?..díky

To "nic" se projevuje jak? Ukazuje něco "Information Bar" (pokud máš XP SP2, ostatně jaký máš operační systém a verzi IE by mělo být součástí otázky).

Zkontroluj si jestli máš dostatečně vysokou verzi Flashe a jaká máš pro YouTube nastavená pravidla pro spouštění ActiveX prvků.