Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SLUCHÁTKA : Sony MDR-V55 nebo Sony MDR-XB600 ??

Dobrý den, rozhoduji se pro koupi sluchátek mezi těmito dvemi ( Sony MDR-XB600 a Sony MDR-V55) a nevím, které z těchto dvou se vyplatí více.
Žánr v hudbě nepreferuji, poslouchám tak od všeho něco.
Byl jsem si je vyzkoušet v obchodu, ale zdálo se mi že levnější XB hrají trošičku lépe, ale mají dvojitý kabel.
V55 zase mají polstrování pochybné kvality, že se už i v obchodě loupalo. Nevím, zda tam byly už dlouho, ale u XB se mi ,,kůže" na polstrování zdála bytelnější a pevnější. U V55 jsem si všiml výrazného skřípání, na co si stěžuje většina vlasníků v recenzích.

Specifikace mají téměř totožné a nemohu se rozhodnou, které jsou pro mě ty pravé.
Děkuji za rady.

Co říkáte na tyto Senny? :) sennheiser-hd-419-d384648.htm
Kámošovi jsem doporučil HD449 a hrajou celkem dost dobře! Na to že stály okolo 2 500,- tak je to super.
Mám doma (už leží v šuplíku) HD 465 a ty my sloužili (a pořád fungují a to jsem ani neměnil kabel) přes 3 roky denního používání a to jsem je tahal venku, denně do školy, doma jsem s nimi hrál (takže byli používány +- 6 hodin denně) a stále jsou super až na vrzání v kloubu. Za mě 100% Sennheisery nebo Beyerndynamiky :)