Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zostava do 700 €

Ok som kludny..... chcem zostavu do 700 € s operacnym systemom windows 7, AMD-čko a Intel,

herny pc

s LED vybavením

RAM 2x4

ď.

Konečně ses uklidnil. Příště za takové kecy dostaneš BAN. (host)

Když sem přijde člověk, slušně pozdraví a normálně se zeptá, popřípadě doplní informace o které ho požádáme, tak se nikdy nestalo, že by autor threadu (pokud je to možné) nedostal odpověď, kterou požadoval. Jestli si ty nedostal odpověď, kterou si chtěl, asi ses choval nevhodně.

-------------Až se naučíš chovat, napsat správně nadpis a formulovat dotaz, tak to zkus znova.--------------------

Naučil som sa chovať, tak by som mohol dostat tu odpoved, naco je tu potom ta poradna? nahlasim na hlavne forum ze neodpovedate na zodpovedano otazky a mozte oplakavat potom