Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání počítače

Dobrý den, poslední dobou s mi čím dál víc seká počítat i pouze při prohlížení internetu, nebo přehrávání videií na youtube. Vždy to probíhá tak, že všechny spuštěné programy začnou neodpovídat a asi po minutě mi spadne celý Windows 7. Téměř každý den používám CCleaner.
Tak se ptám, jestli znáte nějáký program, který zjistí, zda mám v počítači nějáký vir, nebo který by zjistil, proč se mi PC poslední dobou seká.
Díky :-)

Téměř každý den používám CCleaner.

To bude kámen úrazu. Jestli patříte mezi ty, co každý den mažou registry, aniž by vlastně tušili, co tím působí tak Vám doporučuji disk zformátovat, windows znovu nainstalovat a již CCleaner nepoužívat. Určitě Vám to pomůže.

A samotná funkce pročištění PC od CCleaneru, kde většinou program najde několik set Mb je podle Vás taky špatný?

záleží, co je nastavené, aby ten zbytečný čistič mazal. koš se časem přepisuje, cache prohlížeče se přepisuje.
tempy rostou, tam to má teoreticky jednou za půl roku smysl.