Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 40000 Kč s OS

Zdravíčko
Mohl by jste mi tady někdo postavit herní pc do 40k s OS?
Asi bych byl pro
Intel Core i7-4770K
GIGABYTE GTX 780 WINDFORCE 3X 3GB
2TB HDD
16GB RAM
Zdroj 600-700W

ale nechám si poradit. děkuji

Změna předmětu, původně: Herní Pc (host)

Střídám ati, nvidia, ati (teď R9770).. takže nejsem nvidiot nebo fanatik, je mi to celkem jedno. Všechny nVidie mi odešly na kostičkovaný obraz (popř. jiná deformace, obvykle těsně po záruce), ATI sice pořád drží ale zase nejsou u jejich ovladačů dořešit problém s kurzorem v některých hrách (Dota, HoN..) V budoucnu bych si chtěl koupit nějaký 120+Hz monitor, tam by k tomu byla asi lepši nvidie..

Je hezký jak se tady kluci dohadujete o grafárně,ale já jsem ve skupině Nvidia a proto tam ta karta bude,ať si myslí kdo co chce. je to věc názorů.
Proč i7? chci aby mi ten pc nějakou dobu vydržel (tenhle mám 6let s drobnými úpravami) a stale na něm hraju i ty nejnovější hry.
Děkuji moc