Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má smysl dělat ze Sennheiserů HD558 HD598?

Hezkou půlnoc.
Mám celkem krátkou dobu Sennheisery HD558 a nemohl jsem minout návod na snadnou úpravu na model o tisíc korun dražší, HD598. Jsem opravdu spokojený, ale pokud z nich jde úpravou na 5 minut dostat ještě víc, tak neváhám. Vzhledem k tomu, kolik jsem za ně dal, se mi je ale nechce otvírat jen tak zbytečně. HD428 mám upravené až až. Jde o to, že samotný měnič je v obou modelech identický, konstrukce až na drobné nepodstatné detaily taky, liší se jenom barvou a větší otevřeností HD598, kterou u HD558 lehce omezuje taková nálepka uvnitř sluchátek zakrývající zhruba třetinu plochy, kterou se zvuk dostává i ven. Měl někdo možnost slyšet oboje sluchátka? Má smysl se do toho pouštět, respektive mají HD598 bez nálepky opravdu lepší zvuk? Četl jsem, že se lehce zostří středy a výšky, ale nedokážu si to představit bez poslechu. Měl někdo možnost porovnání?
Nemyslím si, že se dočkám odpovědi, ale za pokus nic nedám. Případnému rádci předem děkuji.

Nema zmysel s tym nic robit. Najprv si uvedom aky zvuk pocuvas, na com to pocuvas a ako bol zvuk vyrobeny. Dnesny zvuk je na hony vzdialeny tomu skutocnemu, ved preto sa z vyrobkov vytratilo oznacenie HiFi. Samozrejme bude to hrat trochu inak, len neda sa povedat, ze lepsie.