Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak správně nainstalovat grafickou kartu?

Dobrý den, nedávno jste mi tu radili s výběrem grafické karty. Doporučili jste mi tuhle http://www.czc.cz/sapphire-hd-7770-ghz-edition-oc- 1gb-gddr5/121203/produkt?q-c-0-price=r600-2600&q-c ategory-id=7edu87d26kgr5blkf3ig7o1p93 a taky jsem ji koupil. Tohle je moje stávající: http://www.amd.com/us/products/desktop/graphics/at i-radeon-hd-5000/hd-5570/pages/hd-5570-overview.as px#2 . Ještě nikdy jsem grafiku neinstaloval a tak bych chtěl poradit jak na to.

Tak už jsem kartu nainstaloval. Když jsem, ale spustil pc a nainstaloval ovladače z cd, které bylo ke kartě a pc restartoval, tak mi to hodilo chybu: "Není nainstalován ovladač grafické karty AMD nebo ovladač AMD nefunguje správně. Nainstalujte ovladač AMD odpovídající hardwaru AMD." Nevím jestli je to tím, že jsem kartu špatně zapojil, ale asi ano. Nikdy jsem ji ještě neinstaloval a tahle na rozdíl od mé staré vyžadovala ještě zapojení přímo do zdroje, s čímž jsem si nevědel rady a je možné, že tam bude chyba. Zítra bych sem mohl dát fotku jak to mám zapojené. Taky mě napadlo jestli nemám moc slabý zdroj? Předchozí karta chtěla 400 W, zato tahle chce 450 W tak jestli tohle není chyba...