Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Málo místa na disku C-mohu snížit bod obnovení systému?

zdravím,mám malý dotaz...na pc Windows XP mi dochází volné místo,clekem mám 70 gb,volných je nyní sotva 1,4 gb...smazala jsem veškeré nepotřebné programy,pročistila jsem disk,defragmentaci jsem udělala...z původního volného místa 100 mb(kritický stav) se to povedlo zvýšit na 1,4 gb,ale to je pro mě stále dost málo místa...opravdu všechny nepotřebné programy jsem smazala,nechala jsem jen potřebné..nevíte jak ještě lze získat místo? A ještě jeden dotaz,četla jsem na diskuzi,že místo lze získat i snížením % bodu obnovy systému Windows...současně je to nastavené na maximálních 12 %,což zabírá 8676 mb..když to snížím,co se stane? a případně na kolik to snížit? Poraďte prosím vaše zkušenosti ;) Děkuji ;)

body obnovení považuju za zbytečné, nikdy je nepoužívám.
místo na disku se dá ušetřit i zakázáním hibernace, taky zmenšením virtuální paměti na pevnou velikost 512mb.
dají se smazat staré zálohy aktualizací (100% starší než 2 roky, 75% starší než rok). a pročistit adresář C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download