Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupil som si PC a nejde

Koupil jsem intel core i7-4770k , nvidia geforce msi gtx 770 oc gaming Zakladní desku msi z87-g45 a když sem to vše zapojil tak pc jel ale nešel mi obraz ani na televizy ani na monitoru fakt nutně potřebuju radu :/

Zmena predmetu, pôvodne: Potřebuju Radu :D (fleg)

Má to taky nějaký zdroj a paměti? Přídavné napájení zapojeno?
Z čeho usuzuješ, že PC jede? Z točení ventilátorů?

až na tuhle kravinu (možná jich je tam víc, nečetl jsem to zevrubně, ani do konce):

U socketu 1155 odstraníme horní kryt teprve nyní. Zajišťoval správné dosednutí procesoru.

To je samozřejmě nesmysl. CPU drží samotný soket (okraje + klíčové zářezy), ten se nemá kam hnout. Jde spíše o to, že blbové sahají na piny soketu a hrozí jejich poškození. Krytka pak dotlačí CPU přes HS do soketu a páčka uzavře.

edit: ale jinak pěkně a názorně zpracovaný návod.