Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno čtečka amazon 5

ahoj, potřeboval bych poradit, protože jsem se pokoušel jsem se nainstalovat do čtečky češtinu, ale nějak to nevyšlo i když jsem to dělal přesně podle návodu, no a teď mám problém s tím že se mi nejde vrátit zpátky
jsem pořád v diags systému a nemůžu se dostat zpátky na hlavní obrazovku, vůbec nevím co s tím mám dělat
tady je ta stránka kde jsem to stáhl, doufám že je to legální

http://www.ebooky.cz/cestina-pro-kindle-5-a-zajist e-i-kindle-4/

děkuji za pomoc

ten problém jsem už vyřešil a máte pravdu že nepotřebuji tu češtinu, ale mám další problém nemůžu se připojit na net, protože se mi tam objeví nabídka wifi připojeni, ale všechny po mě chtějí heslo
nevím co s tím mám dělat, nepotřebuji k tomu třeba router

děkuji