Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk-výkon

Dobrý den, mám dotaz ohledně tohoto disku http://www.alza.cz/western-digital-caviar-black-50 0gb-64mb-cache-d337716.htm

Příjde vám že má vyšší rychlost a odezvu než nějaký klasický 500gb disk ? já vyšší rychtost sice tedy pozoruji, ale spíše mě zaráží že má v systému hodnocení pouze 5,9(Bylo to tak u Win 7 I 8) zapojení do SATA III Samozřejmě mám i příslušným kabelem.
Předem děkuji za jakoukoliv radu.

ten disk má přenos okolo 60MB/S

si zistil ako ?

Nepríde mi to ako málo. Rýchlosť závisí od typu dát ktoré kopíruješ. Čím sú súbory menšie, tým je rýchlosť nižšia a naopak. Tak isto záleží, kde sa dáta zapisujú. Od okraja platní smerom ku stredu sa rýchlosť znižuje. Benchmark ti dá nejaký priemer.