Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gramofon zesílení zvuku (subwoofer)

Zdravim,

koupil jsem si gramofon a pripojil k nemu dva obycejne reproduktory. Hlasitost zvuku je velice nizka, tak by me zajimalo, jestli, kdyz si koupim nejakou audio sestavu se subwooferem, zvuk bude hlasitejsi/kvalitnejsi, nebo musim koupit klasicky zesilovac?

Што такое „dva obyčejné reproduktory“? Pokud jsou to skutečně jen reproduktory (impedance třeba 4Ω), tak se divím, že jsi vůbec něco slyšel, když podle toho popisu v tom gramofonu vůbec nic elektronického není. Asi by bylo pro tebe nejschůdnější, kdyby sis koupil gramofon se zesilovači – za totality se takové gramofony označovaly NZC… Nebo nějakou hifi věž s gramofonem.
Jo – nafoť ty „obyčejné reproduktory“ a vlož sem. Podle toho co tu předvádíš bych se nedivil, kdyby to nebyly reproduktory, ale líheň na kuřata.