Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Microsoft Word

Zdravím,
kámoška psala seminárku, už to měla napsaný, dala uložit a vyskočila jí nějaká chyba, že soubor nelze uložit (nevím jak se chyba jmenovala). Něco se s tím stalo a místo písma se to změnilo na nějaký znaky (například toto --> _ŬáŐúúVŕ ‰ˇĺT çŔň¸«ňÎÝĚŤË'_Ú ). Nevíte někdo co s tím, jak to třeba vrátit na původní písmo? .. Díky za radu.

Word si vytváří záložní soubory. Pokud se regulérně ukončí, tak je smaže, pokud zhavaruje, zůstanou na disku. Takže je tu teoretická šance něco najít, z čeho by šlo snad něco dostat.
Zapni si v průzkumníku zobrazování skrytých a systémových souborů a podívej se do složky, kde je ten editovaný soubor, jestli tam nenajdeš soubory s názvem "~$<název_původního_souboru>". Taky prohledej složky s dočasnými soubory, jestli tam nenajdeš nějaké soubory obsahující jméno souboru:
Ve Win XP - C:\Documents and Settings\<jméno_uživatele>\AppData\Local\Temp\
Ve Win Vista/7 - C:\Users\<jméno_uživatele>\Local Settings\Temp\
Pokud nic nenajdeš, tak sem ten soubor šoupni, určitě se tady na to někdo mrkne.