Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost (frekvence) procesoru

Mám jeden takový dotaz :-) koupil sem si herní noťas s 4jádrovým procesorem intel inside core i7 ale zjištuji na internetu např na canyourrunnit.com že jeho rychlost není dostatečná na nějaké hry ? je to možné ? Ps. CPU Speed je 2.2Chz ale na internetu je že je možné i rychlost zvětšit nebo přetaktovat tak se chci přesně zeptat jak je to myšlené že jestli je to tak jak myslím že např. z 2.2Chz udělám 4Ghz nebo co přesně určuje Turbo Boost Frekvence která je napsaná ve vlastnostech Notebooku?

jinak mi to hlásí např. u Assasins Creed 4 ale jak už sem psla kamarád má slabší de mu v poho záleží u her hodně na rychlosti nebo i na tipu protože mafia 2 chce taky 4jádro 2.4Ghz a hra mi jede v poho to asi de víc do hloubky jaké má přednosti i7 před jinými 4jádrovými procesory