Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash disk

Ahoj, sestra má Flash disk o velikosti 64GB, ale najednou ztratil kapacitu a má pouhých 64MB, je to nějaká závada která se dá vyřešit nebo je disk na vyhození?

Prostě se jebnul firmware, jako se to může stávat u SSD Intel 320 :"8MB bug". Třeba kdybys zadal to vyhledávače jméno tvé tajné flasky a nějaká vhodně zvolená klíčová slova, třeba o tom zjistíš něco. Ale nedávám tomu moc šancí. Když se zmenšila ta kapacita, šlo z disku normálně číst nebo ho bylo potřeba formátovat? Jsou na něm cenná data k obnovení?