Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stránky facebook se nenačítají korektně ve windows xp

Pod Windows XPSP3, prohlížeče blokují obsah stránek facebooku přesně tento problém:

http://blog.jifi.eu/internet/jak-na-chybne-zobraze ni-facebooku-bez-css/

Firefox, chrome si ani neškrtnou, ie8 napíše jestli chci blokovaný obsah povolit a po asi 4tém povolení se na fb dostanu.
DNS změněno dle návodu a nepomohlo, prohlížeče aktuální, historie, cookies, cache vyčištěná, flash playery aktuální, java aktuální, avast nic neblokuje, adblock ve firefoxu neinstalován.
Jediné co mě napadá tak že by to dělala java kterou firefox zakazuje jako zranitelnou, java plugin spustit jde, ale java script plugin nejde.
Myslíte že po aktualizaci javy až ji vydají to bude šlapat? Nebo jsem lama a problém je jinde mezi židlí a klávesnicí?

zobrazení facebuku k ničemu javu nepotřebuje. stejně tak není nutný flash.
o2 je smutně proslulý tím, že blokuje imperialistické weby s velkou návštěvností. nejdřív youtube, teď ten tvůj webik.
mají totiž zbytečně moc zákazníků a už je to sere, chcou se jich zbavit.

mě se v xp sp3, ff 24esr zobrazuje facebuk asi normálně. respektive ho neznám, nevím jak má vypadat.

zkontroluj si obsah hosts souboru a co máš za vychytralou verzi antiviru.