Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace OS na notebooku Hp ProBook 4530s

Mám notebook čerstvě po reklamaci a byla mi doporučena reinstalace OS, nemám CD, prý je předinstalovaný někde v PC. Po mém pátrání na různých forech, diskuzí a čtení manuálu jsem z toho nebyla moc moudrá.. Po použití F11 při nabíhání se nic nedělo a noťas normálně naskočil k přihlášení. Mohl by mi prosím někdo poradit jak to mám tedy udělat ? Ještě upozorňuji že jsem naprostý amatér co se tohoto týče :) Děkuji

Pokial nemas recovery skusil by som to hodit naspat na reklamaciu nech ti vratia disk do povodneho stavu. Ono v servisoch vacsinou totizto robia pri testoch tak, ze si tam nahraju svoj OS, ktory maju overeny a netestuju nb na pochybnych zakaznickych matlaninach. Pri tomto vsak dojde k premazaniu disku, a preto ma drviva vacsina servisov v podmienkach, ze neodpovedaju za data uzivatela. Takze na jednej strane je to ok, na druhej strane pokial slo o autorizovany servis je povinny ti vratit nb s funkcnym OS ako ked si ho kupila a to vratane recovery particie.