Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaskává se mi notas při čemkoliv na 5 sekund

Zdravím.

Mám takový problém. Začal se mi zasekávat Notas a to tak, že se sekne někdy i na 5 sekund při zadávání do vyhledávače, hraní her a načtení nového paměťového bloku asi a zastaví zhasne dioda indikace hdd. Nepomohl reinstal. Požívám novější ovládače. Při načítání windows na úvodním logu windows se načítá minutu. Hdd ovšem naopak hrabe pořád v kuse ovšem.

Notas: Acer Aspire 5755G - Intel i7-2630QM, Nvidia GT 540M, 4095MB TurboCache. 6GB DD3 RAM

skus v prehliadaci deaktivovat doplnok adobe flash player. Alebo sa to deje aj pri vypnutom prehliadaci? V tom pripade by som to skusil odvirit, alebo recovery Windows na vyrobny stav, ak to bude robit aj hned po recovery tak budes vediet je problem v HW (ako prve by som skusil pouzivat to bez baterky ci to bude robit aj potom).

Diskem to klidně být může. Spíš mě ale zaráží, že na něm (jak píšeš) někdy není žádná aktivita (LEDka zhasne) a boot se zastaví. Nemáš k notesu připojené nějaké nestandardní periferie (nějaká herní myš, kláveska, flashka,...)?

No dělá to i když odpojím myš která by se dala považovat za nestandardní takže asi ne. Pokud to něco nepoškodilo. Ta myš je pracující na indukci. Má podložku ve které je s cívku na které se pohybu je myš a nějak to přepočítává dle polohy v kruhu té cívky. Jednou mi kvůli tomu nefungovala kreslící tablet do určité vzdálenosti. Ale před tím mi ten notas s tím normálně fungoval. Ale fakt jak to odpojím mi to dělá pořád. Tak doufám že to není nenávratné.