Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem šedé titulky

Zdravím.
Tak jsem tu zase, ale tentokrát s problémem s titulkami...Když si stáhnou film do PC a k němu titulky, tak v přehrávači (KMplayer) běží v pohodě bílé,tučné.. Ale když to dám třeba na flashku a chci si to pustit v DVD přehrávači (http://www.electroworld.cz/product/televize-dvd-vi deo/dvd-a-br-prehravace-rekordery/DVP2850/philips- dvp2850-dvd-prehravac) tak jsou ty titulky šedé "pruhledné" a skoro se nedají přečíst... v nastavení u TV nic není. Titulky mají stejný název jako film.. A u některých vět se zobrazuje <i> </i> atp

Zdravím,
To je problém toho DVD přehrávače. Předpokládám, že by to mělo jít nějak změnit, mohlo by pomoci třeba nahlédnutí do manuálu DVD přehrávače - nebo se musí najít někdo se stejným přehrávačem kdo to ví. :D
<i></i> asi nijak nepůjde opravit, protože to značí kurzívu a to zřejmě ten přehrávat prostě přehrát neumí.