Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adaptér wifi nemá platnou konfiguraci protokolu ip

Ahoj,
asi před dvěma týdny mi na notebooku přestal jít internet přes wifi a za tu dobu stále nemůžu přijít na to, jak to vyřešit, tak prosím o radu vás odborníky. Mám notebook ASUS A52J a přes kabel internet klasicky funguje, jenže když se doma chci připojit na wifi z notebooku, tak nejde. Pokud dám odstranit problém napíše mi to Adaptér wifi nemá platnou konfiguraci protokolu ip. Přitom z mobilu nemám problém se na tu samou wifi připojit. Navíc, když se chci připojit na wifi u přítelkyně nebo ve škole, tak se notebook v pohodě připojí a internet jde, jen doma prostě wifi nejede
Wifi router je značky TP-LINK model TL-WR841N. Mám Windows 8.1 a DHCP mám nastavené automaticky.
Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Nějaké rady? Díky všem, co poradí.
Jarda.

Pokud dám odstranit problém napíše mi to Adaptér wifi nemá platnou konfiguraci protokolu ip

to bys zjistil sám výpisem "ipconfig -all"
windowsí takzvaná diagnostika ještě nikdy nic nevyřešila.

není ta síťová karta v ad-hoc módu?

Síť vysílá na kanále 6+2

toho jsi dosáhl jak? máš obrázek z inssideru?

Mně už teda nesčetněkrát pomohla "nahodit" internet

závady a uživatelem blbě nastavenou síť to vyřešit nedokáže. taky to často rozjede síť jen do restartu, což není řešení.
pokud je problémem dhcp konfigurace z jiného prostředí, stačí dát "ipconfig /renew", případně nepoužívat na routeru dlouhý čas "lease time" u dhcp.

obrázek z inssideru je tajný, není co řešit.