Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartphone - výběr

Zdravím vás,chystám koupi nového mobilu. Zhruba do těch 3500,dražší modely jsou pro mne zbytečné.Velice se mi teď líbí mobil GSmart Roma R2,nabízí 1GB ram,2 jádrový proecsor 1,3 GHz, a hodně nový android 4.2 - právě tyto specifikace nenabízí žádný mobil v této cenové kategorii.Pak jsem ještě třeba přemýšlel nad Samsung Galaxy Trend - jenže, je za úplně stejnou cenu ale nabízí pouze 1 jádrový zastaralý procesor,obyčejný TFT displej,a méně ram paměti.Tak by mně zajímalo,jaký mobil by jste mi vy do těch 3500 doporučily. Díky

nedavno jsem ho doporucil znamemu a neztezuje si ten IPS display je nadherny na tu cenu