Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Realtek AC97 Audio Driver 3.95 - existuje k tomu nejaky "manual"?

Omlouvam se za ponekod trubkoidni dotaz, ale uz to gugluju hodinu a nemuzu se doguglit. Potreboval bych nejake podklady k Sound Manageru vyse zmineneho skvostu. Jde o to, ze user zakoupil 5.1 repro a stezuje si, ze mu to i pres ztazeni potaku na wooferu na minimum moc basuje. Ja tam jdu az zitra, tak bych se potreboval trochu pripravit (at tam netravim pul dne) a zjistit, co ze se tam da vse nastavit (nema-li treba zapnuty nejaky "bass boost", je-li tam vubec). Ja si fakt nemuzu pamatovat kdejaky audio kodek, ze ;-)...

Jeste HW: MB MSI K8N Neo-FSR V2.0 - nVidia nForce3 250, repro Creative Labs Inspire T6100

No jestli je to ten realtec co myslím tak to che vypnout zobrazování standartní ikony repráků a ovládat vše přes ten realtec sw. Některé věci nejdou přes standardní ikonu repráků nastavit, blbne třeba hlasitost. V tom sw od realtecu se dá nastavit prostředí /katedrála, aréna-ala sblive/ a zapnout mixpult-asi 8mi čudlíkovej kde bys měl ty basy stáhnout.

Nove poznatky:

Tak je to jeste divnejsi, nez jsem cekal. Basuje to jak jazzovy muzikant a delat s tim nejde nic. Prepnu-li na ctyrkanal, basy trochu ustoupi (ale furt potenciometr na wooferu nadoraz na minimu), nicmene sklenicky v sekretari maji ponekud jine mineni. Jeste to zkusim doma na Livce (neverim tomu AC97 kodeku) a dam zas vedet...