Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem INSTALACE MONITORU

AHOJ. kOUPIL JSEM SI NOVÝ ČTYŘJÁDROVY POČÍTAČ S FREKVENCÍ 4.0GHZ S W7(64BIT) A NEJDE MI K NĚMU DAT MONITOR(FUJITSU SIEMENS VŽDY KDYZ POČITAC PRIPOJIM K MONITOTRU NAPISE MI TO ,,PLEASE CHANGE DISPPLAY MODE ON 1280X1080 WITH 60HZ,, PRITOM V INFORMACÍCH U MONITORU MAM NAPSANO 1280x1024 74khz 70hz prosím poradte

píšeš sice "prosím", ale to neomlouvá, že vysázet celý text velkými písmeny je schopný jen uřvaný prvňáček.
nejde to totiž číst.

ne každý ovladač počítá s režimem 1280x1024 70hz, který je u tvého monitoru na hranici synchronizace (jen 3% času na zpětné běhy paprsku, k tomu praděpodobná špatná kompatibilita režimu).
nejdřív vyber těch blikajících 60Hz, ať už 1280x1024 nebo 1280x1080. v nastavení grafické karty pak zvyšuj refresh, co to bude umět a kde se monitor chytí.

zastaralý skleněný monitor 74kHz co nejdřív vyhoď, pokud nechceš u blikající plochy přijít o zrak.