Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nefunguje

Ahoj, mám problém s PC, při spuštění mi skočí na začátek a hodí hlášku nhtax is compressed...do biosu se dostanu, na boot taky, ale dál nejede vlak. Poradí někdo, jsem laik:-)

Nevím jak to popsat...úvodní okno, kde je na výběr boot menu, BIOS, apod. naskočí, pak ještě do režimu s PCI Devices Listing, pokračuje je to nápisem "Verifying DMI Pool Data ........". Pod tímto je napsáno doslovně :
"NHTAX is compressed"
"Press Ctrl+Alt+Del to restart" a pak to běží celé nanovo, aniž by mi to skočilo do windows (mám XP)