Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iphone 4s - zobrazuje se žádná sim karta

Zdravím všechny,
po bratrovi jsem podědil iphone 4s, je z české distribuce a je od vodafonu. Mám sim kartu vodafonu, kterou jsem upravil na microsim, po vložení do telefonu píše žádná sim karta. Dal jsem si hodně záležet abych při "ořezání" sim nepoškodil nijak to jádro, dělal jsem to podle šablony, nezdá se mi proto že bych ji nějak poškodil, ale asi to tak vypadá. Máte nějaké nápady?

neviem ako u vas v CZ, ale na SVK robia vymenu obyc. SIM za micro SIM za nejaky maly poplatok (cislo ti samozrejme zostane). Pri orezavani si mohol spravit chybu. Pripadne uz mas tak staru kartu, ze ju iPhone nezere. Mne sa to stalo aj pri HTC Desire, ze moju 10 rokov staru SIM nevedel rozpoznat, a ak aj vedel, tak obcas napisalo "No SIM".