Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zástupci - "Tento soubor nelze otevřít"

Prosím o radu. Od rána mám potíže s nabíháním systému :?:(WinXP Pro SP2 + záplaty MM_Tanka - Hotfix11102006 a GTX - 12-2006). Samotné nabíhání trvá cca 2-3x déle a když se konečně uráčí, háže to na mně hlášky viz obr. všechny ikony zástupců z plochy, nabídky Start, Snadného spuštění, Toolbaru... jsou nefunkční, resp. jim musim ručně najít cestu k cílovému programu aby se asociovaly. toto musím absolvovat i při každém dalším spuštění již jednou asociovaného programu. spuštění nelze ani z průzkumníka nebo TC. Systray je taky vymetená; nikde nic. peru se s tim od rána a nic mně nenapadá. je sice pravda že po fčerejší akci (:beer:+:beer:+:beer:+...:-[) mám kapinku zpomalené reakce a horší systematické myšlení... tak proto prosím o jemné nakopnutí do správného směru..:i: thx...

[zast.jpg]

P.S.: sice se chystám mezi svátky na reinstal, ale ještě nutně potřebuju 2-3 dny makat.

Nemas bod obnovenia?
Mas posahane uplne vsetky asociacie. Ten subor .reg ma byt asociovany s regedit-om, t.j. spust regedit.exe D:\Downloads\linkfile_fix.reg

P.S: co si s tym vcera robil? Nemal si nejaky virus ktory si odstranoval? Si prihlaseny pod svojim uctom a nie pod nejakym obmedzenym (nerobi si z teba niekto kto vie admin heslo srandu? Nejaky kolega apod.) Skus sa prihlasit ako admin.

P.S.2. To je skor na reinstall, aspon cez stavajucu instalaciu, ale ci potom budes moct hned robit to ti nezarucujem...

jojo, to mne napadlo hned, ale i tak nepomohlo. bod obnoveni taky nepomohl. to bylo prvni hned jak jsem to rano pustil. ale trochu dal uz jsem. pouzil jsem jeste
- EXE File Association Fix (Restore default association for EXE files)
- ICO File Association Fix (Restore the default association for ico files)
(thx Karle ;-))
a dostal jsem se do stadia ze nektere ikony jsou jiz spravne zobrazene, ale vetsina jeste jakoby stale nemela asociaci, nicmene uz fungujou. systray porad vymetena. ted projizdim antivirem.. uvidime..