Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Server pro mc a sa-mp

Zdravím,
Chtěl bych spustit vlasntí MC a GTA San Andreas servery a potřebuju server, který by do budoucna utáhl třeba 2-3 MC servery a nějaké ty GTA servery.

Cenově jsem to chtěl dát kolem 20 000, ale to je asi nereálné co? ;)

Chtěl bych 1U Rack, docela se mi zalíbil tenhle:

http://www.czc.cz/server-poweredge-r210-ii-e3-1220 -8g-2x1b-h200-1u/117330/produkt s tím, že bych dokoupil třeba ještě 16GB RAM (to byste mi taky mohli doporučit nějaké).

Poběží na tom linux a nároky jsou hlavně na RAM (kvůli MC serverům, GTA jsou jen jako doplněk), + na tom poběží TeamSpeak, DB a Web.

Díky moc za odpovědi

Ještě se chci zeptat, mám možnost od poskytovatele serverhousingu koupit server:

Výkonný SuperMicro storage server 2U
Zakladni deska: X7DB3
CPU: 2x Intel Xeon E5420 2,5GHz
Operační paměť 16GB - 4x 4GB RAM
Obsahuje raid card AOC-LPZCR3 + baterii
Neobsahuje HDD - ma pouze 8 pozic pro 3,5" SATA nebo SAS HDD.
Redundantni zdroj - 2x 700W

za 15 000 Kč, nebude to lepší?