Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefukční tiskárna

Dobrý den.
Mám takový problém při zapojení a následné instalaci ovladačů k tiskárně hp deskjet f2480 můj počítač při dokončování instalace nenalezne uvedenou tiskárnu.
Můj operační systém je Windows 7 Home Premium 64bit.
Předem děkuji za odpovědi.
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

Len upresním to, čo tu už bolo uvedené.
Nechaj ju pripojenú, potom..

odebral bych ve správci HW všechny nedoinstalované HP sračky

-potom ju odpojíš (vytiahneš USB kábel)
-spustíš inštaláciu znovu. Ak je to full user ovládač, tak ťa vyzve počas inštalácie, aby si pripojil tlačiareň a ak budeš mať šťastie dokončí inštaláciu. Ak nie, skončí inštalácia chybou, že sa jednoducho nepodarila.
Inak sa budeš "bavkať" tým druhým postupom, ktorý sa môže pretiahnuť aj na 4 hod. Má to ale aj výhody: obohatíš si svoj slovník o expresívne výrazy.

Ano ve správci zařízení se objeví Deskjet F2400 series a je to tam 3x...ale všechny s vykřičníky

takže jsi ji neodstranil.

- odpojit tiskárnu
- v příkazovém řádku cmd.exe spustit (nebo uložit text jako *.bat a spustit)

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

- otevře se správce zařízení, menu "zobrazit", zatrhnout "skrytá"
- dole v okně odstranit všechny výskyty toho hp_shitu
- pro jistotu restart, pak instalovat znovu