Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém - Černá obrazovka po nainstalování ovladačů

Zdravím, mám problém.

Dnes jsem si koupil Battlefield 4, a když jsem ho spustil vyskočilo na mě varování že mám neaktuální ovladače GK, tak jsem šel na stránky amd.com kde jsem našel a stáhnul nejnovější Catalyst. Poté jsem ho nainstaloval a po restartování PC mám pouze černou obrazovku. Normáln slyším zapnutí Windows taková ta krátká melodie ale mám pouze black screen. Nevím co mám dělat momentálně jsem v nouzovém režimu odkud nejde Catalyst Oddinastalovat.

Můj laptop :

Core i7 4 Jádra
4GB RAM
AMD Radeon HD 6370M 1GB

dík moc

Koupil jsem si je hlavně na stolní PC kde mám GTX 760 a i5. A na tomhle noťasu už jsem je dřív hrál Warez na low-med s rozlišením 1280x768 na 28-40 FPS což je podle mě dostačující (Na Single) jinak díky člověku co napsal první za pomoc, vyzkouším

jde o to, že SP je jen naskriptovaný humbuk, kdežto v MP se taky třeba stane, že kolem tebe začnou bouchat granáty (explosive/smoke/incinerate), a to není něco jako je v CSku, to je jednak pastva pro oči, ale taky docela záhul pro CPU a GPU - všechno tam lítá a kouř je do značné míry volumetrický.

A hlavně - jedná se o servery, kde je často na malém místě 64 hráčů, a ti všichni pálí vším čím můžou (ne jako stupid AI, která organizovaně nabíhá v malých skupinkách na smrt a jednou za 5 sekund vypálí krátkou dávku ;-))

Na stolním jedu ve FULL HD na max a to je bomba vypadá to fakt parádně.

Když už jsem u toho, nemáte tipy na nějaký hry jen tak na večer ? Přemýšlel jsem o Skyrimu kterej bych mohl smažit už za cesty jelikož jsem si objednal nabíječku do auta ]:(
Protože střílečka by se hrála dost blbě a fifa mě po dvou hodinách přestane bavit :D