Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká sluchátka do 1500?

Zdravím,
rád bych si pořídil sluchátka. Cena pod 1500Kč, měly by mít dobré basy a měly by být "příjemné". Po dlouhém hledání a vybírání jsem našel tyhle: produkt Co si myslíte? Nebo za lepší cenu lze sehnat lepší?
Díky moc
JH

No jasne, to jsou uz opravdove studiovky, musi tazatel vedet, jestli neco takoveho vubec potrebuje a ma smysl do toho vrazet ty prachy.

Mimochodem treba impedance 40ohm, to uz je zraly na poradnej zesilovac, by tazatel mel dat vedet, co pred tima sluchatkama bude zapojeny.

---

Jinak ty co jsem si koupil ja, mam je urcite pres pul roku, zatim vse OK.