Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedostatek paměti

Ahoj, mám takový problém, jedná se o to že když dělám něco co je trochu víc na výkon, třeba hraju hru, nebo něco natáčím. Tak mi to napíše že mám nedostatek paměti a že je ptřeba ukončit některé programy. to je ale blbost protože když se pak podívám do správce uloh tak se mi ramka nedostane na polovinu z 8 GB a paměti mam ještě 500GB. Jen by mě zajímalo jestli se nedá nějak zablokovat, aby ten windows třeba nesledoval tu pamet.. no nevím, moc se v tom nevyznám (proto sem tady)
Děkuju za odpovědi:)

Nevím přesně, ale něco ve stylu že "Systém Windows zjistil že je nedostatek paměti a ukončí program "blabla"" pak mam na výběr jestli Storno nebo Ukončit ulohu když dám strono tak se nic neděje když dám ukončit ulohu tak mi to ukončí ten program..