Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BENQ GW 2255 Mam instalovat cd?

zdravim, kupil som si tento monitor v cene 100€ a dostalsom k nemu kopu papierov a aj nejake Cd. Celkom ma prekvapilo ze stal sice malo ale obraz sa mi zda nejaky zrnity, v porovnani s mojim starym fujitsu sa mi zda obraz nie velmi kvalitnejsi. Maam podla vas nainstalovat aj to CD?
dakujem

Pokud má monitor nějakou auto konfiguraci tak možná na CD bude program, kterým se to provádí. Spustíš program, zobrazí se ti testovací obrazce, zmáčkneš auto, monitor se nakonfiguruje a mělo by to být dobré. Pokud ne tak je chyba v monitoru. U nějakého starého BenQ monitoru co mám doma to fungovalo dobře.