BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
No opravdu krásná přezdívka kamaráde.
Zde máš pár TUT - watch
http://forum.teamspeak.com/forumdisplay.php/101-Pe rmission-System
Prominte ale ani na jednom není to co myslím já myslím třeba že bude permisse DJ expert, DJ pokročilej, DJ začátečník a já chci aby expetr mohl dávat pokročilého a začátečníka a pokročilej začátečníka a třeba pak kdybych mněl permissi HL.Admin tak ten aby mohl nahazovat jenom adminy.