Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba v UBCD4Win PE Builder

Ahojte vsetci.

Mam problem s programom UBCD4Win PE Builder. Chcem si vytvorit bootovatelne CD z Win.

Nakopiroval som si zo svojho WinXP CD udaje, v UBCD4Win som zadal k tym udajom cestu, vystupny priecinok som nechal defaultny a ako vystup programu som zadal "Vytvorit ISO subor". Spustil som a po skonceni mi hlasilo chybu, ze nevie najst NwDskPe_nu2menu.xml. Kvoli tejto chybe sa nevytvoril ziaden ISO subor.

Mam legalny WinXP, tusim SP1 (skusal som aj integrovat SP2), UBCD4Win mam vo verziii 3.00.

Ako na riesenie problemu? Za kazdu radu budem vdacny...

Nakopiroval som si zo svojho WinXP CD udaje

Nevím co přesně tím myslíš, ale PE Builder potřebuje soubory z instalačního CD, takže jedno z možných řešení je zkopírovat obsah instalačního CD na disk a zadat k nim cestu.

po skonceni mi hlasilo chybu, ze nevie najst NwDskPe_nu2menu.xml

BartPE používá systém pluginů a tohle vypadá na chybějící soubor v jednom z nich. Dej si vyhledat soubory s příponou .inf obsahující text "NwDskPe_nu2menu.xml". Najde ti to jeden .inf soubor, ten otevři a změň řádek Enable=1 na Enable=0 a je to.

Pavel

01.

Nevím co přesně tím myslíš, ale PE Builder potřebuje soubory z instalačního CD, takže jedno z možných řešení je zkopírovat obsah instalačního CD na disk a zadat k nim cestu.

tak tak, nakopiroval som tam vsetky subory z CD

02.

BartPE používá systém pluginů a tohle vypadá na chybějící soubor v jednom z nich. Dej si vyhledat soubory s příponou .inf obsahující text "NwDskPe_nu2menu.xml". Najde ti to jeden .inf soubor, ten otevři a změň řádek Enable=1 na Enable=0 a je to.

je to tak, nasiel som tam plugin "nwdskpe". Idem skusit deaktivovat, ale skusim to spravit v programe, kde je na to tlacitko "Pridavne moduly".

Je to plugin Network: nwdskpe NetWare / Microsoft Network Services Manager for BartPE / WinPE.

nemyslim, ze ho budem potrebovat.

je to tak, nasiel som tam plugin "nwdskpe". Idem skusit deaktivovat, ale skusim to spravit v programe, kde je na to tlacitko "Pridavne moduly".

To je jedno jak to uděláš, je to soubor s příponou .inf, normální textovej soubor - můžeš ho upravit i v Poznámkovým bloku tak, jak jsem ti napsal. Ale klidně to udělej i v PE Builderu, to vyjde nastejno.

Pavel