Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox 2.0

kdyz stahuju videa tak se mi nezobrazuje spravce stahovani a kdyz dam nastroje,spravce stahovani tak se mi zobrazi TOTO
a nejdou mi kopirovat zadne obrazky(reinstal uz sem zkousel)
a dela mi to jen u meho profilu u jineho profilu na tom samem pc to jide

ja zkousel najit tento soubor downloads.rdf. a nikde mi to nenaslo jo a kdyz mi budete chtit jeste neco poradit tak ja pc moc nerozumim (dneska mam pc teprv 2 roky a predtim sem se k nemu dostal tak v kavarne nebo ve skole)tak to pisto jakoby pro zacatecniky(ale ne zas uplne:-D)