Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 8.1 Problém se zadáváním spec. znaků

Zdravím, nedávno jsem aktualizoval z 8 na 8.1 a od té doby mi nejdou zadávat znaky jako je přidat háček nad "d", napsat stupně, prostě takové ty znaky, která se "přidávájí k písmenkům". Nevím už jak na to. V ovl. panelech jsem zkoušel přepnout znaky zadávání, ale nepomohlo, takže bud reisntal OS nebo fakt nevím. Neví někdo nějakou radu ?

Tak už sem na to přišel asi. V procesech sem měl ukázaný proces trojan.exe tak jsem ho vypnul a najednou znaky fungovali. Následovně jsem ho dohledal (appdata/local/temp) a smazal, doufám, že to bude fugovat na pořád, nevím odkud by se mohl vzít, ale rozhodně děkuji za myšlenku, že by to mohl být nějaký škodlivý software.