Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na vejšku.

Dobrý den. Plánuji si koupit notebook, aby zvládal Cad programy bez sekani. Sem ted ve 2 rocniku na stredni, ale doslouzil mi pocitac, tak potrebuji neco na prenaseni. Rad bych se vesel do 17500. Uvital bych displej aspon 16 a bytelne šasí, proste aby ten notebook slapal dobre aspon do konce vejsky. Sem tam parim nejakou hru jako ETS2 a mafie a pod. Dekuju.

se ti bude chtít za 2.5 roku tahat s 16" sviní pro cad a proto kupuješ notebuk už teď?
pokud není smyslem tvého života jen pařit dětské hry, upgradni pc tak aby ty dva roky ještě dosloužil.
pak se rozhodneš, jestli z tebe bude strojař či architekt a jestli je tvým snem vláčet obludu na zádech.