Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash Player

Už hodně dlouho se pouším nainstalovat flash player, abych si mohl pouštět na internetu videa atd. Stáhnul jsem si Adobe Flash Player 9.0.16.0 .Stáhnul jsem to. Zkusil jsem kliknout na zástupce ve složce Windows/Macromed/Flash. Nic se však nestane. Poraďte mi, prosím, co s tím.

A co to jsou ty "cache prohlížeče"? Z té stránky jsem to zkoušel stáhnout už milionkrát, ale nejde to. Prostě se mi neobjeví žádné okýnko stáhnout a ani mi nebliká ta žlutá lišta, abych to povolil. Prostě nic. Odjinud ovšem stahuju vpohodě, takže to bude asi jejich stránkou. Už jsem z toho úplně...