Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CZ lokalizace NOKIA E6-00

Ahoj omlouvám se pokud můj dotaz nepatří do PC rubriky ale nevěděl jsem kam to napsat.
Aktualizoval jsem si software v telefonu Nokia E6-00 a úplně mi to odstranilo CZ jazyk.
Snažil jsem se vygooglovat jak ji dost zpět ale vůbec nic jsem nenašel.
Zkoušel jsem opětovné přeinstalovaní ale CZ jazyk nikde :(
Poradí někdo jak ji tam dostat zpět....? Děkuji

Ja mel uplne stejnej problem u E52jky, do prvniho update firmwaru vse OK, podle vyrobniho cisla mi na Nokia podpore suse sdelili, ze je to mobil pro vychodni trh a cestinu nikdy neobsahoval, prodejce ji tam nahral, aby pak mohl dat nizsi cenu a presentovat mobil jako CZ distribuce.

Lze pry v servisu Nokia CZ jazyk nahrat za 380 kc. Nezkousel jsem, Anglictina mi v mobilu neva, jinak na navigaci s CZ jazykem neni problem. Tak hodne stesti ....