Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD TV nejde zapnut

ahojte... mam LCD tv asi 4 roky stary a z jednoho dna na druhy nejde zapnut .. pri zapnuti sa tasi na 3 sekundy rozosvieti ledka ze sa zapina a potom sa vypne.. potom to zrazu prestalo a dnes nejde zapnut znova.. ma cenu to dat do opravy alebo co moze byt pricinou tohto ? dakujem

Ak najdes niekoho kto fakt opravuje, tak to cenu ma, ptz pravdepodobne je len v haji zdrojova cast (kondenzatory nahovno t.j. stratili kapacitu apod, alebo moze byt aj odpaleny nejaky lacny polovodicovy prvok, samozrejme aj drahsi prvok ale pravdepodobnost ze by ten odisiel "sam od seba" sa blizi nule).