Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komunitný projekt Vianoce: Klady a zápory

Open-sourcový komunitný projekt Vianoce netreba nikomu zvlášť predstavovať. Zavádzame ho každý rok, napriek tomu, že má mimoriadne nároky na stav systému, je nešetrný k systémovým prostriedkom, a vyčerpávajúci pre administrátorov systému. O týždeň – dva ho zo systému zase zdĺhavo odstraňujeme.
atd - čtěte zde
http://www.zive.sk/h/Publicistika/AR.asp?ARI=120604 &CAI=2214
:-D

Ten resident není problém killnout. Jsou na to dvě paralelně spouštěné utility (Tatínek a Palička na maso). Navíc Scheduler to spustí automaticky 24.12. před 18.00 hod.

Ještě by to chtělo nějaký Cleaner (na vanu zas*anou od krve).

S killnutím residenta mohu přispěchat píchnout. Mám SIG Sauer P229 SAX caliber .40 ACP a hojnost patron.

<Skutečná historka ze života>
Soused mě požádal, zdali bych mu nezavraždil králíka. Proč ne. Přišel jsem k němu a řekl, aby to zvíře chyt za zadní nohy do pravé ruky, aby visel hlavou dolů (králík) a upažil (soused). Odstoupil jsem pět kroků a sáhl za pas. Soused strašlivě zařval (ještě jsem neměl ani v komoře), pustil hlodavce a zbaběle zdrhnul domů. Já pak pálil do králíka, zalezlého pod prkny. Když konenčně soused vylezl, tak jsem mu vyčítavě pravil, že bych se styděl, na pět kroků netrefit králíka. Soused se však tvářil, jako by mi poněkud nedůvěřoval.
</Skutečná historka ze života>