Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v mobilu

Ahoj. prosím, potřebuju pomoct. Mám nějakou simkartu, kde mi operátor dal internet s rychlostí 16kb/s. Jak dlouho mi bude nabíhat uvodní stránka Facebooku nebo třeba seznam.cz? Jak zjistím, jak veliká je každá stránka, která nabíhá? Díky

To je Vodafone ne? Protoze nikdo jinej uz u nas 16kB/s snad nevede. Oni to jeste ke vsemu nepousti plynule kazdou sekundu 16kB ale v kvantech a tech 16 je jen prumer. Vicemene moc nemas sanci, ze se ti Seznam.cz vubec kdy nacte, protoze nez to zvladne, tak mu vyprsi timeout.