Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno skrytý program?

Ahoj, najedu na startovní stránku mozilly a hned se mi u kurzoru myši objeví ty přesípací hodiny, které signalizují nějakou akci.Otevřu správce služeb, ale tam běží jen firefox na 12%.Tak co mi to něco stahuje? Nejsem si vědom o nějakém programu na pozadí.Co by to mohlo být?Poradíte mi někdo?

ted nad tím zrovna bádám, ale poslední aktualizace byla 20.10.06, je pravda že mám ve fireroxu zaškrtnuto automatickí stahování aktualizací. Ale ten kurzor u myši už je půl hodiny, to se mi zdá dost dlouho.Když jsem měl otevřené nástroje-rozšířené možnosti a kontroloval jsem právě ten firefox, kurzor zmizel.Ale ted když jsem na těchto stránkách, zase tam je.Ted jsem vypnul aktualizace-stahování ve firefoxo a stejně tam ty hodiny u kurzoru myši jsou, Tady to asi nebude, mám zkusit restart PC?