Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě notebooku. Jakého?

Ahoj, chtěl bych poradit ohledně koupi notebooku, mám nějaké očíhlé, ale raději bych si přečetl i tipy od vás :)
Popis mého vysněného: nejlépe 1920x1080- ale nemusí být- velikost displeje je jedno, ale čím větší tím lepší.
Min. 6GB ram,
Grafická karta - čím lepší tím líp (y)
OS Win7 nebo Win8
Procesor - čím lepší tím líp
Výkon baterie je jedno, nejlépe aby šel notebook rovnou ze sítě a ne přes nabíječku
Velikost a váha je jedno. Budu ho mít na intr, takže i kdyby měl 5 kg nevadí.
Teď cena: Ideálně 20 000 až 25 000, možná o něco dražší
Notebook si budu kupovat někdy v létě, takže pokud někdo ví že jsou plánované nějaké další v budoucnu, budu rád za info.
Budu rád za všechny rady/tipy :)

Dík! :)

Možná jo.. koukám na notebooky už od minulého léta, jenže jsem neměl brigádu protože jsem si udělal něco s vazama na koleni a z brigády sešlo a nebyli prachy. Od tý dobž jich právě moc nepřibylo, tak nevím no.. léto je pomalu za dvěřmi :P