Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace Windows

Ctěl bych přeinstalovat Windows WP, starší PC, našel jsem návod jak to udělat přes Bios a záložku BOOT.
Ale mám trochu jiný Bios než je v návodu, Phoenix-AwardBios V.6.
Můžete poradit jak to udělat s tímto Biosem?
Dík
Petr

Mno, pokud neumíte ani nastavit prioritu bootování, pak touhu po přeinstalování os považuji za velmi odvážnou...
Setup BIOSu v případě konzumních základních desek pro platformu IBM PC je v podstatě léta na stejné brdo...