Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor - obcasne vypadky

Ahoj.
Mám takovou drobnou potíž s monitorem, a proto prosím všechny dobrý lidi o radu.
Někdy se sta, když na něco kliknu, že monitor na 1,2 vteřiny zčerná. Pak se vše otevře normálně. Například se to stává, když u filmu chci zobrazit vlastnosti. Píšu o monitoru, ale tím to asi nebude, protože na jiném PC to nedělá. Windows XP PRO SP2, GF 5500FX.
Díky za radu
[mod]povodne monitor (Louis de Funès)[/mod]

frekvence a rozlišení jsen měnil, stále stejné. mám nastaveno 1024 x 768, barvy 32 bitů, 75Hz. ale ať nastavím co chci, je to stáne stejné. gerafiku jsem vyndal, opatrně očistil, řádně vrátil do AGP, kabel je taky OK, a nic

Jsou Vánoce tak se pokusím být klidný.
Dotaz zněl zda se tak děje pokud například spustíš hru (může se změnit automaticky na pozadí rozlišení i frekvence)
nebo zda se to děje náhodně bez tvé interakce s PC.
Takto zněl dotaz. Že se tak stane pokud klepneš na vlastnosti filmu neříká v tento okamžik absolutně nic.

Některé přehravače si nastavují vlastní rozlišení při spuštění filmu.
Nebyl uveden monitor (LCD, CRT), typ, nic čeho se lze chytit.:-D

// A to ani neuvádím, že "poblikávání" je běžný jev u monitorů CRT vždy pokud k této změně dojde.

pokud by jsi se zeptal, jesli se tak děje při spuštění hry, tak ti na to odpovím. NE. pokud by se to dělo náhodně bez mé interakce s PC, tak to napíšu v dotazu.děje se to když kliknu na vlastnosti filmu, ale tobě to v tento okamžik neříká nic. jasně jsem psal, že monitor zčerná, tak nevím proč píšeš o problikávání :?:. Monitor je LG FLATRON 775FT, ovšem, jak jsem psal, tím to není.
P.S. ... a buď v klidu, je bez cukru. :-D

Přesně tenhle monitor jsem měl a ještě skvěle funguje u souseda o 3 patra výše.
Má plochou obrazovku a skvělou antireflexní vrstvu, lepší jsem zatím neviděl.
Jediný nedostatek je slabá refresh rate při vyšším rozlišení, jezdil jsem na 800x600.
Zkus nové ovladače grafiky, zkontroluj větrák na grafice a rovnou i větrák CPU.
Odbreberkuj si komp, vymaž Tempy.

Pro lepší identifikaci v systému uvádím link na inf driver :

y2c23g