Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 8 boot

Zdravím, mám problém s nastavením bootování u Notebooku (HP Win8. Mám zde účet, ke kterému je zapomenuté heslo. Stáhl jsem tedy Trinity rescue kit pro jeho resetování, mám ale problém, s nastavením

Sorry za špatné vložení. "Stáhl jsem tedy Trinity rescue kit pro jeho resetování, mám ale problém, s nastavením bootování. Ať nastavím bootovaní pouze z CD nebo Flash disku, naskočí vždy přihlašovací obrazovka nebo se systém restartuje. Nejde mi zde nabootovat ani klasický disk se systémem. Posílám vyfocené info o biosu. Nemáte někdo zkušenost s tímto typem a nastavení bootovaní?