Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mějte krásné Vánoce

Kolektiv autorů a moderátorů Poradny přeje všem pravidelným i méně pravidelným
návštěvníkům serveru Poradna.net příjemné prožití Vánočních svátků
a nejlépe každý rok nový počítač pod stromeček.

[http://img114.imageshack.us/img114/4522/santacn8.jp g]

loading...

Jsem právě dorazil z práce :-p
Takže připojuji se k přáním a přeji všem včetně adminů,moderátorů,uživatelů pěkně prožité svátky,hodně dárků atd.

BTW Fuente ohledně podpisu...co jak bych na tom byl s 12h směnou ;-):-D

Hezké svátky, domácí mír a klid a setkání s vašimi blízkými přeji i já.

What comfort by Him do we win?
Who made Himself the Prince of sin,
To make us heirs of glory?
To see this Babe, all innocence,
A Martyr born in our defense,
Can man forget this story?

- Ben Jonson: A Hymn on the Nativity of My Savior

Majte pekný Silvester a neopite sa. Nikdy neviete, kedy za šoféra budú potrebovať práve vás. Ako na celý rok, tak na Nový rok, takže surfujte, surfujte a ešte raz surfujte, pozor na tsunami (preťaženie linky), pretože to zhoršuje pingy a hlavne vysokú rýchlosť dial-up a brzdu cuckáčom (či už Colu alebo kofolu, to je jedno), hlavne nech nestečie do high(byte)way zbernice a low(byte)way zbernice.